OLGA GURSKAYA
PCC

Uluslararası Koçluk Federasyonu ünvanına (PCC, Professional Certified Coach) sahip Yönetici, Liderlik koçu ve Enerji Yönetimi master Uygulayıcısı’dır. Koçluk eğitimini; Institute of Professional Excellence in Coaching, New Jersey, ABD’de tamamlamıştır. Moskova Teknik Üniversitesi Radyo ve İletişim Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Alga,sonrasında Yeminli Muhasebe ve Mali Müşavirlik Sertifikalarını almış ve MIRBIS School of Business-Moskova’da Executive MBA öğrenimini tamamlamıştır.

İş yaşamına Rusya Federasyonu’nun büyük değişim, Prosterika, zamanında Radisson Otel Finans Direktör Yardımcsı olarak başladı. Çeşitli çok uluslu şirketlerin Finans bölümlerinde değişik üst düzey pozisyonlarında çalıştıktan sonra, son on üç senesini Johnson and Johnson’da tamamladı.

İlk olarak Johnson and Johnson Rusya Federasyonu ve bağlı ülkelerde Fianans Direktörü oldu. Bu görevindeyken, bölümü Gelişen Ülkeler segmentinde en hızlı gelişen yaratıcı yatırım ve iş geliştirme odaklı ülke ödülünü aldı. Bu başarısı sonrası kendisine Johnson and Johnson Türkiye’nin finans takımını yenileme ve re-organizasyonu görevi verildi. Bu zaman içinde bir süre Johnson and Johnson Türkiye Genel Müdürlüğü görevini de yürüttü Son olarak da, başarısını Johnson and Johnson Ortadoğu, Türkiye, Pakistan ve Mısır Finans Direktörlüğünü üstlenerek taçlandırdı.

Uluslararası görevlerinde kendisi de çok değerli bir Koçtan destek aldı. Koçunun kendisine yönelttiği sorular, Olga’nın özellikle çok kültürlü kurumlarda daha hızlı ve etkin kararlar almasında ve başarılı olmasında önemli fayda sağladı. Koçuyla olan bu ilişkisi onun gelecek kariyer Olga Kurumsal Yönetici ve Lider Koçu olarak başarılı liderlerin, kendilerinin, iş arkadaşları ve çalışanlarının kalıcı pozitif değişimlerine odaklanmalarına, ulaşmak istedikleri amaçlara daha şevkli ve hızlı hareket etmelerine yardımcı olurken, sakin, huzurlu, üretken bir kariyer yolu izlemelerine destek olur.

Olga, The Coaching Company bünyesinde Koçluk çalışmalarına devam etmektedir.

Olga’nın temel değerleri aşk, aile, güven, saygı, gelişim ve başarıdır. Koçluk onun bu değerler ile bütünleşerek yaşamasını kolaylaştırmaktadır.

Üye olduğu mesleki kurumlar:

ICF – Uluslararası Koçluk Derneği

Olga Gurskaya’nın katıldığı eğitim programlar;

•  IPEC (Institute of Professional Excellence in Coaching, NJ USA)/ 2015
•  Marketing Excellence, Johnson & Johnson / 2007
•  ACSEND, Johnson & Johnson, Women Leadership Development Program / 2008

 © 2016 The Coaching Company  design by GZYSRGL developed by Netkolog

emcc kariyer koçluğu
icf bireysel koçluk