ENG

TUĞÇE YILDIRIM

 
 

Tuğçe Yıldırım, Koçluk alanında eğitimlerini Uluslararası Koçluk Federasyonu’ndan (ICF) akredite okullardan olan Coaching Training Institute Koçluk Okulu’nda almış ve sonrasında aynı okulda ileri düzey koçluk eğitimini tamamlamıştır.

Viktor Frankl Institute of Logotherapy tarafından onaylı Varoluşçu Analiz ve Logoterapi sertifikası sahibidir. 

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezuniyetinin ardından, İnsan Kaynakları alanında çalışmalarını devam ettirmiştir. 

,Çok uluslu şirketlerin Türkiye organizasyonlarında uçtan uca sorumluluklar üstlenerek İnsan Kaynakları’nın işe alım, performans yönetimi, yetenek yönetimi, ücret yönetimi vb. gibi tüm alt süreçlerinde sırasıyla İnsan Kaynakları Uzmanı, İnsan Kaynakları İş Ortağı ve İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak farklı görevler almıştır. 

IT sektörü başta olmak üzere Üretim ve Perakende de dahil olmak üzere pek çok farklı sektörde çalışan Tuğçe Yıldırım, kariyer hayatı boyunca çalışanların potansiyellerine erişebilmeleri için onların hayatına birebir dokunuşlarla hizmet ediyor olmaktan her zaman için keyif almıştır. 

«Bir ağaç gibi tek ve hür, Ve bir orman gibi kardeşçesine» yaşayan toplulukların hayaliyle 2020 yılından bugüne profesyonel koç olarak danışanlarının hem daha özgür hem de daha sorumlu birer birey olma yolculuklarında onlara yoldaşlık etmektedir.

Tuğçe Yıldırım, The Coaching Company bünyesinde gerçekleştirdiği Koçluk çalışmalarına ek olarak, İnsan Kaynakları alanında danışmanlık çalışmalarına devam etmektedir.

Yazı ve Felsefe alanına ilgi duyan Tuğçe Yıldırım, evli ve bir çocuk annesidir.

Tuğçe Yıldırım’ın katıldığı eğitim programları;

• Erickson Coaching International – Koçluk Takım Düşüncesi ve Takım İnovasyonu (Haziran 2010)
• Humanostics – PI Uygulayıcısı Olmak (Kasım 2019)
• Viktor Frankl Institute of Logotherapy – Varoluşçu Analiz ve Logoterapi (Haziran 2020)
• CTI – Ko-Aktif Koçluk Eğitimi (Kasım 2020)
 

 
 © 2016 The Coaching Company  design by GZYSRGL developed by Netkolog

icf bireysel koçluk