Hayal Tasarım Atölyesi

Hayalleriniz “OLSUN” - HAYAL TASARIM ATÖLYESİ

Bazı insanlar vardır, hayatları başarı ve mutluluk hikâyeleri ile doludur. Tıpkı kurgu bir film ya da mutlu sonla biten romanlardaki gibi, akıllarına koyduklarını yapmışlardır. İzlemeye, takip etmeye, okumaya doyamazsınız. Çünkü kendimizde eksik kalan bir şeyler tamamlanır okudukça, “bende yapabilirim” duygusuna kapılırız izledikçe… Bu duygunun büyüsü ile geçen birkaç saat ya da günden sonra etki yavaş yavaş azalır. Atalete, ertelemeye ya da bahane üretimine geri döneriz… Ve “ben onlar kadar şanslı değilim, ya da benim kaynaklarım yeterli değil” vs gibi sebeplerle bir kez daha rafa kaldırırız o güzelim fikirlerimizi….

Düşünsenize ne istediğinizi biliyor, hayalini kuruyor ve bunları adım adım gerçekleştiriyorsunuz, O kahraman siz olmuşsunuz!!! Nasıl hissederdiniz? Düşünmek bile muhteşem…

Bu şans kapınıza gelse, hayatınızdan içeri girse kim bilir neler, nasıl değişirdi? Size desem ki; böyle bir mucizeyi yaratmak için bir araç vereceğim, tıpkı sihirli değnek gibi !!! Ne yapardınız???

Hayal tasarım atölyesi; hayatını daha anlamlı kılmak için kendini mutlu edecek hayallere odaklanmak isteyenlere, mevcut hayallerini genişletmek ve bunları gerçekleştirmek isteyenlere ve hayatında mucizeler yaratmak isteyen herkese açıktır. 

Hayalleriniz “OLSUN”. Hayalleriniz “olsun” ki, hayaller “gerçek” olsun !!!

Not: Gelirken rahat kıyafet tercih edin ve hayallerinizi yanınızda getirmeyi unutmayın.

rogram Liderleri: Rana Pendar Ulusoy, PCC
Bilgi ve Kayıt İçin: info@thecoachingcompany.com.tr

 © 2016 The Coaching Company  design by GZYSRGL developed by Netkolog

emcc kariyer koçluğu
icf bireysel koçluk